KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12702442

nr 1270 2442

Herman Müller

(1840-1919), Sverige

Akvarell, Herman Müller, Sjö med båtar, signerad. 1896,33x47 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 18:44:58

Herman Müller

Läs mer om Herman Müller